Witajcie „U Zalińskich”!

Galeria

Kliknij by otworzyć galerię fotografii

Lokalizacja i okolica

Serdecznie zapraszamy Państwa na wypoczynek do naszego domu gościnnego, który usytuowany jest w rejonie jednych z najpopularniejszych szlaków turystycznych oraz w pobliżu stoku narciarskiego Nosal.

50 m od kompleksu narciarskiego Nosal!!!

Znajdujące się tuż obok Centrum Narciarskie Nosal (ze szkółką narciarską oraz wypożyczalnią sprzętu) to doskonałe miejsce na naukę jazdy na nartach czy snowboardzie oraz szlifowanie umiejętności na najwyższym poziomie.
Z Kuźnic, oddalonych o ok. 3 km, można wybrać się na piesze wędrówki tatrzańskimi szlakami lub wjechać kolejką linową na szczyt Kasprowego Wierchu.
Do centrum Zakopanego, a więc do Krupówek - najsłynniejszego deptaku w Polsce, można dojść w ciągu ok. 20 minut. Samochodem lub busem to kwestia 5-10 minut.
Przystanek znajdujący się tuż obok budynku umożliwi Państwu sprawne dotarcie do centrum Zakopanego oraz do Morskiego Oka.
W niedalekiej odległości odnajdą Państwo również ciekawą infrastrukturę potrzebną do spędzenia aktywnego wypoczynku – są to obiekty Centralnego Ośrodka Sportu (m. in. lodowisko, korty tenisowe, basen).
W bezpośredniej sąsiedztwie znajdują się także restauracje, bary oraz sklepy spożywcze.
W odległości ok. 1,5 km znajduje się Wielka Krokiew (kompleks skoczni narciarskich), gdzie co roku odbywa się Puchar Świata w skokach narciarskich.

Znjadź nas na mapie:


Wyświetl większą mapę